• Praktyki w Grecji. Zachęcamy do śledzenia relacji z wyjazdu w mediach społecznościowych szkoły

    Zdjęcia do obejrzenia w GALERII.

  • Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

    Brawo dla Szymona i Kacpra!!!

  • JUBILEUSZ 60 -LECIA SZKOŁY! PRÓBY CZAS ZACZĄĆ …

  • ANDRZEJ CIESIELSKI - WARSZTATY FILMOWE DLA FOTODZIENNIKARZY

  • FOTODZIENNIKARZE, POLSAT I TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 20. marca 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie odbył się uroczysty finał okręgowego etapu konkursu „Orzeł Biały – nasza duma”. Wśród uczestników konkursu znaleźli się przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.


Zielone w konkursie reprezentowały: Weronika Krekora z kl. II FP, Wiktoria Krekora z kl. II FP, Anna Zawadzka z kl. II FP oraz uczniowie: Dawid Miękus z kl. 7sPA, Piotr Molenda z kl. 6 sPA i Igor Kowalczyk z kl. 4 sPA. Uczennice ZS zostały laureatkami konkursu w kategorii szkół ponadpodstawowych. II miejsce zajęła Anna Zawadzka, a Weronika Krekora i Wiktoria Krekora otrzymały wyróżnienie. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Ponadto w najbliższych miesiącach uczniowie szkół ponadpodstawowych na zaproszenie wicemarszałka Senatu RP Adama Bielana wezmą udział w wycieczce edukacyjnej do siedziby polskiego parlamentu w Warszawie.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Adam Bielan – wicemarszałek Senatu RP i główny organizator konkursu, Paweł Dziewit – wójt Gminy Gózd, Krzysztof Szewczyk – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Radomiu, Zuzanna Sałek - dyrektor biura wicemarszałka Senatu w Radomiu i Jolanta Zięba – dyrektor PSP w Małęczynie. Organizatorzy konkursu poinformowali zebranych, iż wzięło w nim udział ponad 150. uczestników z 55. szkół podstawowych i ponadpodstawowych regionu radomskiego. 
- Cieszę się, iż moja praca plastyczna – rysunek „Orzeł z nagrobka Kazimierza Jagiellończyka w Katedrze Wawelskiej z końca XV wieku” znalazła uznanie w oczach organizatorów konkursu, podsumowała swój udział w konkursie Ania Zawadzka.
- Dla nas wyróżnienia w konkursie są potwierdzeniem faktu, iż warto interesować się historią. Z niecierpliwością czekamy na wyjazd do siedziby polskiego parlamentu w Warszawie, stwierdziły po konkursie uczennice klasy II FP – Weronika i Wiktoria Krekora.
Opiekunem młodzieży z Zielonego był Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.

  

  

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny