• Praktyki w Grecji. Zachęcamy do śledzenia relacji z wyjazdu w mediach społecznościowych szkoły

    Zdjęcia do obejrzenia w GALERII.

  • Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

    Brawo dla Szymona i Kacpra!!!

  • JUBILEUSZ 60 -LECIA SZKOŁY! PRÓBY CZAS ZACZĄĆ …

  • ANDRZEJ CIESIELSKI - WARSZTATY FILMOWE DLA FOTODZIENNIKARZY

  • FOTODZIENNIKARZE, POLSAT I TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

Motto przewodnie festiwalu: „ Piosenka to nie tylko słowa… ”

W dniu 23. marca 2018 r. w Zespole Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach odbył się półfinał VI edycji Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.
Celem festiwalu jest promowanie nauki języków obcych, pogłębianie ich znajomości poprzez naukę tekstów piosenek, możliwość zaprezentowania indywidualnych uzdolnień wokalno-muzycznych, a także wzrost kreatywności, aktywności i umuzykalnienia młodzieży.


Patronat nad festiwalem objął Burmistrz Miasta Pionki – p. Romuald Zawodnik. W organizację tego konkursu zaangażowali się: firma BATO w Pionkach, firma Soudal, Apteka pani Elżbiety Fliszkiewicz oraz wydawnictwo Express Publishing.
Do rywalizacji zgłosili się uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego woj. mazowieckiego - mieszkańcy małych miast, miasteczek i wsi, bo do nich jest kierowany festiwal, m. in. z Kozienic, Lipska, Solca nad Wisłą, Zwolenia, Szydłowca, Iłży, Przysuchy, Przytyka, Sienna, Jedlni.
Podobnie jak w roku poprzednim i w tej edycji festiwalu wręczono Nagrodę Publiczności, którą przyznano Kamili Strojnej i Jakubowi Sałkowi - gimnazjalistom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie.
W kategorii wiekowej – gimnazja pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Mazurkiewicz z PSP nr 1 w Pionkach, miejsce drugie zajęła Alicja Gębczyk z PSP w Jedlni, natomiast miejsce trzecie zdobyła Natalia Chałdaś z PG nr 1 w Kozienicach. Ponadto jurorzy wyróżnili Jakuba Sałka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie.
W kategorii wiekowej –szkoły ponadgimnazjalne pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Babut z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu, miejsce drugie zajęła Karolina Kuna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lipsku, miejsce trzecie zdobyła Joanna Grzyb z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Szydłowcu. W tej kategorii jurorzy wyróżnili Ernesta Bąka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Szydłowcu.
Festiwal zakończył się ogłoszeniem werdyktu jury w dwóch kategoriach oraz wręczeniem nagród, statuetek i dyplomów. Zwycięzcy otrzymali sprzęt elektroniczny, książki oraz artykuły sportowe.

   

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny