• DNI OTWARTE W ZIELONYM

  Zdjęcia do obejrzenia w GALERII

 • Uroczyste ukończenie szkoły przez klasy maturalne.

  Powodzenia na maturze!

 • Uroczyste ukończenie szkoły przez klasy maturalne.

  Powodzenia na maturze!

 • FotoDziennikarze - warsztaty dziennikarskie na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie

 • Praktyki w Grecji - niesamowite wspomnienia!!!

  Zdjęcia do obejrzenia w GALERII.

 • Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 14. października 2018 roku w audytorium Dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczestnikom VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Pamięć Nieustająca”.

Organizatorem konkursu była Fundacja „Ostoja przy Wiśle”. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice i przedstawiciele władz rządowych oraz samorządowych z całej Polski.

Podczas pobytu w stolicy uczestnicy konkursu mogli zwiedzić Uniwersytet Warszawski, Muzeum Garnizonu Warszawy, Polską Wystawę Gospodarczą oraz Pałac Prezydenta RP.

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach reprezentowała grupa 20. uczniów. Młodzież wraz z Jackiem Malickim, nauczycielem historii, uczestniczyła w uroczystej zmianie wart i złożeniu wieńców przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Miała też zaszczyt wpisać się do księgi pamiątkowej.

Wielką Galę już po raz szósty prowadziła znana dziennikarka telewizyjna Anna Popek. Dla organizatorów konkursu na czele z Joanną Pogórską, Prezesa Fundacji „Ostoja przy Wiśle”, godnym podkreślenia był fakt, że około kilkaset prac wpłynęło do jury konkursu.

- Należy pogratulować nauczycielom, dyrektorom szkół oraz władzom samorządowym za pomoc w promowaniu i wspieraniu tak ważnego przedsięwzięcia. Na szczególne uznanie zasługują reprezentanci Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach, którzy zdobyli najwięcej głównych nagród i wyróżnień ufundowanych przez Fundację „Ostoja przy Wiśle”, Dowództwo Garnizonu Warszawa dowodzonego przez gen. Brygady Roberta Głąba, Instytut Pamięci Narodowej oraz Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych - mówili organizatorzy konkursu.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie z całej Polski, w tym 29. przedstawicieli Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Nagrody główne otrzymali: zespół w składzie: Aleksandra Wiejas i Wiktoria Płusa z kl. IV EFP, Arkadiusz Dąbrowski i Szymon Gola z kl. IV IT, Klaudia Nować z kl. II FP i Dominik Mazur z kl. II IT, a także 23. wyróżnionych uczniów z Zielonego. Ponadto Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach został uhonorowany główną nagrodą w skali ogólnopolskiej.

- Cieszę się, że otrzymałam wyróżnienie i tytuł laureatki konkursu na szczeblu ogólnopolskim. Uważam, że warto brać udział w konkursach historycznych, poszerzać swoją wiedzę i mieć możliwość uczestnictwa właśnie w tak wyjątkowych wydarzeniach. W czasie pobytu w Warszawie miałam okazję zwiedzić Pałac Prezydenta RP i udzielić wywiadu TVP Historia - podsumowała swój pobyt w stolicy Kornelia Brzostowska z klasy II FP.

- Mnie szczególnie zainteresowała Polska Wystawa Gospodarcza wyeksponowana na Placu Józefa Piłsudskiego. Wraz z innymi uczestnikami Wielkiej Gali miałam okazję podziwiać osiągnięcia gospodarki polskiej w ostatnich 100. latach, powiedziała Julia Krajewska z kl. IV EFP.

- Pragnę serdecznie podziękować Joannie Pogórskiej za organizację znakomitej uroczystości. Jestem wdzięczny Annie Popek za wspaniałą „żywą lekcję dziennikarstwa”, jaką miałem okazję przeżyć wraz ze swoimi uczniami w czasie Wielkiej Gali. Cieszę się z największego sukcesu w historii konkursu i szkoły, a moim uczniom serdecznie gratuluję, podsumował wyjazd do stolicy Jacek Malicki.

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny