"Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej Spółce" "Praktyczne umiejętności uczniów techników krokiem do kariery w branży IT".

2016/2017

"Rozwój kształcenia zawodowego drogą do aktywizacji młodzieży" realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2017/2018

"Praktyczne szkolenie zawodowe szansą dla uczniów z ZS w Pionkach" realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2018/2019

"Zielone na europejskim rynku pracy" realizowany w ramach projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2019/2020

W niedzielny poranek grupa 42 uczniów Śniadeckiego, wyłonionych podczas rekrutacji, wyjechała na zagraniczne praktyki zawodowe. Chwile przed wyjazdem były bardzo absorbujące: opiekunowie i pilotka Ania sprawdzali listy, dokumenty, z pomocą uczniów i rodziców pakowali bagaże, sprzęt i prowiant. Atmosfera oczekiwania na to, co nowe i nieznane towarzyszyła wyjeżdżającym i ich rodzicom do ostatnich chwil. Wreszcie młodzież zajęła miejsca i można było ruszać w stronę słonecznej, greckiej Leptokarii.  


Szerokiej drogi i niezapomnianych doświadczeń osobistych i zawodowych!!!

 

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny