Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2021/2022

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 03 października 2020 roku w sali konferencyjnej Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku spotkali się członkowie i opiekunowie Szkolnych Klubów Debat Historycznych reprezentujący szkoły województwa mazowieckiego. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. ZIELONE reprezentowali: Szymon Jaworski – kl. III IT, Wiktor Pudlewski – kl. III IT, Mateusz Kacperczyk – kl. II IPR, Igor Ochocki – kl. II IPR,  Adrian Jasek – kl. II IPR,  Igor Kowalczyk – kl. I FP i Jacek Malicki, opiekun młodych historyków.

Organizatorzy spotkania – Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i Fundacja „Polska Debatuje” przygotowali wyjątkowy i ciekawy program. W dwóch drużynach mieszanych znaleźli się wszyscy członkowie Szkolnego Klubu Debat Historycznych z ZIELONEGO. Barbara Gołębiowska i Konrad Kiljan – organizatorzy spotkania - podziękowali drużynom oraz ich opiekunom za zaangażowanie
w przebieg szkolenia i udział w debatach, a także zaprosili wszystkich na II Jesienny Turniej Debat Historycznych, który odbędzie się w 28 listopada 2020 roku w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.


- Cieszymy się, że wzięliśmy udział w szkoleniu i finałowych debatach. Mamy nadzieję, iż zdobyte doświadczenie pozwoli nam godnie zaprezentować się podczas kolejnych debat historycznych, podsumowali swój pobyt w Sulejówku przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Pionkach.


- Cieszę się z faktu, iż moi uczniowie robią postępy w przygotowaniu do debat. W II Jesiennym Turnieju Debat Historycznych będzie miała miejsce rywalizacja drużyn reprezentujących województwa: mazowieckie i łódzkie, zaś w kwietniu 2021 roku - drużyn z całego kraju, stwierdził Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.

 

 

 

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

LIBRUS

Dziennik elektroniczny